Obstawianie Tottenham – Brighton: typy, kursy

by Obstawiacz
Tottenham - Brighton typy

Tottenham w ostatnich spotkaniach stracił punkty z Evertonem, co zwiększyło dystans do czołowych drużyn w tabeli. Jak obstawiać mecz z Brighton, które prezentuje podobny poziom sportowy do Kogutów?

Tottenham – Brighton: Typy

Tottenham wygra mecz 1.80 Brighton przegrało 4 z ostatnich 5 meczów na wyjeździe przeciwko Tottenham. ⚽ Tottenham zdobędzie pierwszego gola 1.60 Brighton straciło pierwszego gola w 9 z ostatnich 10 meczów wyjazdowych w Premier League. Obie drużyny trafią do siatki 1.41 Aż 4 z 5 ostatnich meczów tych drużyn w Londynie kończyło się bramkami po obu stronach

Aktualne typy na ligę angielską: https://www.obstawianie.net/terminarz-ligi-angielskiej-i-typy-ekspertow.html

Obie drużyny mają wiele wspólnego. Ostatnie wyniki Tottenhamu i Brighton są niezwykle podobne. Spodziewamy się równego meczu na Tottenham Stadium, zakończonego zwycięstwem Kogutów. Szczególnie, że Tottenham radzi sobie świetnie u siebie, wygrywając 4 ostatnie mecze w Premier League. Dodatkowo, z 5 ostatnich starć z Brighton w Londynie, 4 zakończyły się zwycięstwem Kogutów. Wierzymy, że teraz sytuacja będzie podobna, a zakład na zwycięstwo Tottenhamu to ciekawa opcja.

Warto postawić na to, że Tottenham zdobędzie pierwszego gola. Koguty są skuteczne jako gospodarze, a Brighton straciło pierwszego gola w 9 z ostatnich 10 meczów wyjazdowych w Premier League. Wszystko wskazuje na to, że to Tottenham pierwszy raz wpisze się na listę strzelców.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Duże prawdopodobieństwo, że obie drużyny zdobędą bramki w tym meczu. Poziom sportowy Tottenhamu i Brighton jest podobny, a 4 z ostatnich 5 meczów tych drużyn w Londynie zakończyło się bramkami po obu stronach.

Statystyki i Bilans Meczów Tottenham – Brighton

W grudniu ubiegłego roku, Brighton rozgromiło Tottenham u siebie 4:2 w ramach świątecznej kolejki „Boxing Day”. Wcześniej Koguty dwukrotnie wygrywały 2:1 i 1:0.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Historia spotkań Tottenhamu z Brighton w angielskim futbolu jest niewielka – dopiero 29. starcie obu drużyn. Pierwszy raz zagrały ze sobą w 1977 roku, ale ostatnio częściej rywalizują na poziomie Premier League i Pucharu Anglii.

Bilans: 28 meczów, 17 zwycięstw Tottenhamu, 8 Brighton i 4 remisy. Bilans bramkowy: 41:27 dla Tottenhamu.

Statystyki Meczu Tottenham – Brighton

  • Data: 10/02/2024
  • Godzina: 16:00
  • Lokalizacja: Tottenham Stadium (Londyn)

Kursy Bukmacherskie Tottenham – Brighton

Tottenham: 1.85 Remis: 3.80 Brighton: 3.55 Data: 10.02.2024 Godzina: 16:00

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Gdzie Obejrzeć Mecz Tottenham – Brighton?

Viaplay

Analizując zakłady bukmacherskie, Tottenham jest faworytem meczu z niższym kursem (1.85).

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Podsumowanie

Wydaje się, że Tottenham ma przewagę nad Brighton w nadchodzącym meczu. Analizując statystyki, kursy bukmacherskie i historię spotkań, możemy spodziewać się zwycięstwa Kogutów. Mecz obiecuje emocje, a fani futbolu z pewnością nie będą zawiedzeni.

Więcej o obstawianiu meczów