Obstawianie skoków narciarskich w Fortunie

by Obstawiacz
Obstawianie skoków narciarskich

Jeżeli ciekawi Was obstawianie skoków narciarskich a dodatkowo kochasz obstawiać zakłady u bukmacherów to w takim razie mamy dla Was miłą wiadomość…

Legalnie działający bukmacher on line Fortuna podpisał umowę o sponsoringu z PZN. Dzięki temuż podpisowi rzeczony bukmacher został głównym sponsorem Naszej Polskiej drużyny w Skokach Narciarskich.

Skoki narciarskie

To bez wątpliwości nasz sport narodowy. Z racji wielkich sukcesów indywidualnych oraz w drużynie od wielu lat skoki pozostają w zestawieniach dziedzin absorbując największą atencję fanów w Polsce.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Porównywalną tendencję dostrzegamy też w branży zakładów sportowych. Zakłady na wynik rywalizacji skoczków co rok są coraz bardziej lubiane pośród użytkowników strony www do obstawiania meczów www.fortuna.pl.
W czasie zimy to sport który jest w wiodącej 5 zwykle selekcjonowanych przez polskich graczy.

Gorliwie wierzymy w to, iż fajna passa naszych skoków narciarskich będzie utrzymywać się w dalszym ciągu niesłychanie długo, a nasze zaangażowanie w sponsoring plus najbardziej okazała na rynku propozycja zakładów na skoki narciarskie umożliwi tej dziedzinie wniknąć nawet do wiodącej trójki z reguły obstawianych sportów w naszym portalu do obstawiania on-line, mówi Konrad Komarczuk – CEO Fortuny.

Niezwykle się radujemy z podjęcia kooperacji z kolejnym partnerem. To krok w należytym kierunku, potwierdzający równowagę finansową Polskiego Związku Narciarskiego. Wszędzie spółki bukmacherskie oddanie wspomagają zespoły, związki a także kompletne dziedziny sportu, ponieważ z zrozumiałych motywów zależy im na promocji. Zarówno dla krajowego narciarstwa, a także dla Fortuny, przedsięwzięta obecnie kooperacja przyniesie co niemiara ciekawych efektów – stwierdził boss PZN.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Skoki narciarskie a obstawianie

W najbliższym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich zakłady sportowe na skoki narciarskie w Fortunie wspierane będą m.in. kampanią w TV, ogłoszeniami w tygodnikach, oraz akcjami w Internecie. Za przygotowanie schematu a także sfinalizowanie działań odpowiedzialna jest spółka The Digitals. Legalnie działający bukmacher on-line Fortuna jest także sponsorem Strefy Kibica w ciągu rozpoczynających sezon turniejów w Wiśle.

Ze względu to, iż tenże bukmacher online będzie obok krajowej kadry, skonstruował szereg promocji dla Klientów powiązanych ze skokami narciarskimi…

Happy Hours na skoki 2 godziny przed skokami (czyli bonus +14% do poprawnie wytypowanych kuponików),.
Więcej wiadomości: https://www.efortuna.pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/Happy_Hours_skoki_narciarskie.html

– Oferta na zakłady w trakcie na skoki – zasady zwięźle: Stworzyliśmy zakład bez ryzyka. O ile zaryzykowany u Nas zakład na skoczka lub ekipę w toku jednego z turniejów będzie błędny, typujący pozyska od nas dodatek w kwocie 10 zł.
Garść wiadomości: https://www.efortuna.pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/miekkie_ladowanie_skoki_bez_ryzyka.html

Bukmacher on line Fortuna to wiodąca, legalnie funkcjonująca instytucja sektora zakładów sportowych w Polsce.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Ten legalnie funkcjonujący bukmacher od kilku lat wspomaga krajowy sport.

Więcej o obstawianiu meczów