Hurkacz – Jasika: typy – czyli jak obstawiać

by Obstawiacz
Hurkacz – Jasika

Hubert Hurkacz na Australian Open: Co Przewidujemy w Tym Roku?

W zeszłym roku Hubert Hurkacz zanotował najlepszy rezultat w historii swoich występów na Australian Open, docierając do IV rundy. Teraz, oczywiście, oczekiwania są większe, a fani „Hubiego” liczą na to, że zobaczą swojego idola w co najmniej czołowej ósemce turnieju. Jego pierwszym rywalem w Melbourne będzie kwalifikant, reprezentant gospodarzy – Omar Jasika. Czy klasyfikujący się znacznie wyżej Hubert zainauguruje turniej od zwycięstwa?

Hubert Hurkacz kontra Omar Jasika: Typy i Kursy Bukmacherskie

Typujemy zwycięstwo Huberta Hurkacza – 1.05 – Linette wygrała tylko 1 ze swoich ostatnich 10 spotkań. Kursy aktualne na 12.01.2024 W ofercie STS znajdują się kursy na zwycięzcę poniedziałkowego meczu. Nie ulega wątpliwości, że Hubert Hurkacz jest faworytem – kurs na wygraną Polaka to zaledwie 1.05.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Dystans między oboma tenisistami w rankingu ATP mówi sam za siebie. „Hubi” zajmuje dziewiąte miejsce w tym zestawieniu i będzie rozstawiony z tym numerem w turnieju. Jego rywal z Australii musiał przebrnąć przez kwalifikacje i jest na odległym 341. miejscu w rankingu.

Hubert Hurkacz kontra Omar Jasika: Forma i Statystyki

Hubert Hurkacz był częścią reprezentacji Polski na niedawno zakończonym United Cup, gdzie dotarliśmy do finału. Bilans „Hubiego” w singlowych meczach to 2 zwycięstwa i 2 porażki. Szczególnie bolesna była przegrana z Alexandrem Zverevem w finale, gdzie Polak miał dwie piłki meczowe i mógł zapewnić biało-czerwonym zwycięstwo w całym turnieju.

Omar Jasika to tenisista z czwartej setki rankingu ATP. W kwalifikacjach do Australian Open nie było łatwo, ale Australijczykowi udało się awansować do turnieju głównego po trzech trzysetowych bojach. W Melbourne z pewnością czuje się dobrze ze wsparciem licznych rodaków na trybunach.

Obaj tenisiści jeszcze nigdy nie spotkali się oficjalnie na korcie.

Kiedy Odbędzie Się Mecz Hurkacz kontra Jasika?

Poniedziałek, 15 stycznia 2024 r., 01:00 Melbourne (Australia), nawierzchnia twarda

Gdzie Obejrzeć Mecz Hurkacz kontra Jasika? STS TV

Analizując obecną formę i ranking, Hurkacz wchodzi do tego starcia jako zdecydowany faworyt. Czy „Hubi” zacznie swój szlak zwycięstw od pewnego triumfu nad Jasiką? Przekonamy się już w poniedziałek na twardych kortach Melbourne!

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Więcej o obstawianiu meczów