Obstawianie meczy przez Internet

by Obstawiacz
Obstawianie meczy przez Internet

Informacje o bukmacherach i porady dla nowych graczy obstawiających mecze przez internet powinny spokojnie wystarczyć na kilka miesięcy gry. Tak naprawdę dopiero praktyka i kilkadziesiąt przegranych zakładów spowodować może że zaczniemy lepiej grać i w końcu zaczniemy zarabiać na platformach jakie oferują bukmacherzy online.

Rozwój możliwości robienia zakładów sportowych przez Internet spowodował, że coraz więcej osób korzysta z tej formy rozrywki. Oczywiście jest również grupa zapaleńców, która uważa, że z typowania wyników można uczynić w miarę regularne źródło dochodów. Zanim przystąpimy do obstawiania należy przypomnieć sobie stare powiedzenie dotyczące ruletki. Na koniec wieczoru zawsze wygrany jest krupier.

Ta sama zasada obejmuje również wszelkie zakłady sportowe przez Internet. Niezależnie od tego, jakie wyniki padną, to pewne zyski ma tylko organizator zabawy. Uczestnicy mają jedynie szansę na wygraną.

Obstawianie meczy przez Internet

Oczywiście w wielu przypadkach szanse się materializują, a obstawianie meczów na przykład w Internecie kończy się wypłatami, które w niektórych wypadkach mogą być sowite.

Warto o tym wiedzieć, żeby nie powtarzać obecnych w Internecie porad, które sugerują, iż gracz powinien ograć bukmachera.
Gracze nie grają przeciwko firmom bukmacherskim, ale przeciwko sobie. Marże bukmacherskie są uzależnione od dyscypliny sportu, która jest przedmiotem zakładów oraz od rodzaju zakładu. W powszechnym przekonaniu największe marże związane są z zakładami trzydrogowymi. Przykładem takiego zakładu jest zakład piłkarski.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Mecz piłkarski można…

wygrać, przegrać i zremisować. Z punktu widzenia gracza, który stawia pieniądze na określone zdarzenie nie ma żadnego znaczenia, w jaki sposób wyliczona z nich zostanie marża bukmacherska. Graczy interesują kursy związane z konkretnymi wydarzeniami sportowymi.

Wiele firm bukmacherskich, funkcjonujących w sieci ustala zaniżone kursy na mecze koszykówki NBA, siatkówki, formuły 1, walk bokserskich w których nie ma zdecydowanego faworyta. Dzięki temu bukmacherzy nie muszą korygować kursów sprawiając wrażenie, że są stabilniejsi niż konkurencja.

Wiadomo, że każdy chciałby otrzymywać najlepsze kursy na zakłady, czyli takie, które dają jak największe przebicie.
Rolą bukmachera jest takie wyliczenie algorytmu, aby przyciągnąć więcej graczy niż konkurencja i jednocześnie nie zaburzyć równowagi własnych finansów. Kurs bukmacherski zależy od popularności konkretnej opcji.

W tym zakresie działają regularne prawa rynku, kształtujące zasady popytu i podaży. Dzięki nim kształtuje się cena, czyli w tym przypadku kurs u bukmachera konkretnego zakładu.

 

By obstawianie meczy przez Internet było opłacalne trzeba dobrze znać reguły i zasady gry.

Więcej o obstawianiu meczów