Jak obstawiać sporty wirtualne?

by Obstawiacz
Jak obstawiać sporty wirtualne?

Bukmacher Fortuna online z początkiem czerwca 2017, jako pierwszy z bukmacherów legalnie funkcjonujących w Polsce, wprowadził do swojej oferty następny produkt – Wirtualne Sporty.
Jest to wariant zakładów bukmacherskich polegających na odgadywaniu wyników aktywowanych komputerowo zajść, dotyczących takich gałęzi sportu jak: football, tenis, wyścigi konne, wyścigi czworonogów, wyścigi samochodowe także wyścigi motocyklowe.

Włączenie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju zeszłego roku, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem Klientów. Od teraz Wirtualne Sporty są osiągalne także online, w każdej chwili da się w nie zagrać na stronie buka – www.fortuna.pl.

 

Wirtualne zakłady piłkarskie

Główne credo towarzyszące Wirtualnym Sportom to „”Natychmiastowa Gra, Szybka Kasa”. Najistotniejszą wartością tego tworu jest to, iż aby zagrać w Wirtualne Sporty obstawiający nie musi mieć jakiejś sporej erudycji z zakresu sportu. To zabawa dla każdego gracza, kto liczy na wielkie emocje oraz ekspresową wygraną – choćby do 200 000 pln. Jest to komputerowa symulacja spotkań sportowych, w których ekipa lub zawodnicy, którzy uczestniczą w Wirtualnych Sportach, mają szczególne cechy oraz indywidualne statystyki a także historię wcześniejszych spotkań.

– Jesteśmy zadowoleni z tegoż, iż jako pierwszy bukmacher w Kraju oferujemy opcję obstawiania Wirtualnych Sportów przez Internet – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów wzajemnych. – Produkt został korzystnie odebrany przez Konsumentów w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Do tejże pory przyjęliśmy obecnie więcej niż 300 000 zakładów na ów prekursorski produkt, a niejaki z punktów, przez tak krótki okres jego obecnego działania, łącznie spieniężył Klientom wygrane w wysokości ponad 115 000 zł. Posiadamy nadzieję, iż Wirtualne Sporty będą cieszyć się wielką renomą także w Internecie, i będą osiągalne w dowolnym momencie dogodnym dla polskiego Odbiorcy – akcentuje Komarczuk.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

 

Fortuna a wirtualne sporty

Rozwój rozgrywki prezentowany jest na stronie bukmachera www.fortuna.pl. Przekaz z dowolnego wydarzenia odbywa się na osobnym kanale, co pozwala Klientowi wybór interesującego go sportu według indywidualnych zamiłowań.

Gracz może zdecydować, jaki zespół wygra, jaki tenisista zaprezentuje się lepszy, lub jaki kierowca wyścigowy wskoczy na podium. Chwilę potem monitoruje przebieg rozgrywki, a w przypadku prawidłowo postawionego typu – natychmiastowo odbiera zasłużoną nagrodę.

– Polskim Klientom oddajemy produkt, jaki przygotowany pozostał przez firmę Inspired, uznaną markę w dziedzinie rozgrywki, ekspertów na płaszczyźnie gier wirtualnych.
Na stronie www w sieci obstawiający otrzymują 6 dziedzin do doboru, przez co dowolny z nich wypatrzy swój ulubiony sport do typowania – uzupełnia Komarczuk. – Starczy wyłącznie trochę minut a także dostęp do Netu, ażeby wziąć udział w emocjonującej, wirtualnej rozgrywce oraz dać sobie okazję na prostą nagrodę, bez względu od pory dnia – wylicza prezes Fortuny zakładów wzajemnych.

Bukmacher Fortuna jest pierwszym legalnie funkcjonującym w Kraju bukmacherem, jaki proponuje Wirtualne Sporty zarazem w stacjonarnych miejscach sprzedaży, jak oraz na swojej stronie wirtualnej.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Więcej o obstawianiu meczów